Elää edelleen Pyramides -klubilta tälle P2000: lle, Padel Mag tarjoaa sinulle päivityksen tuloksista (taulukot miehet ja naiset).

Miehet 1/4 finaalissa

  • Maigret / Peyrou vastaan ​​De Meyer / Vanbauce
  • Fouré / Garcia vs Blanqué / Leygue
  • Scatena / Torre vs Henry / Ramillete
  • Inzerillo / Britos vs Moreau / Saenz

Naisten 1/4 finaali

  • Alix Collombon / Léa Godallier vastaan ​​Betty Dautriat / Anne de Kermadec
  • Charlotte Soubrie / Marianne Vandaele vs Mélissa Martin / Fiona Ligi
  • Wendy Barsotti / Lucile Pothier vastaan ​​Amélie Detreviere / Mai Vo
  • Mélanie Ros / Marie Lefèvre vs Elodie Invernon / Geraldine Sorel

 

Jaamme kanssasi hieman Yhteenveto neljännesvälieristä:

Miesten sarjatulokset (1/8 finaalit)

  • Jean Thomas Peyrou - Adrien Maigret /Ludovic Peruuta - Benjamin Grué: 6/2 - 6/2
  • Jérémy Ritz - Jean Michel Pequery / Dorian De Meyer - Thomas Vanbauce : 6/7 - 6/2 - 6/2
  • Julien Lopes - Authier François / Lilian Foure - Jeremy Garcia : 6/7 - 2/6
  • Bastien Blanqué - Thomas Leygue /Julien Seurin - Manuel Vives: 6/3 - 6/4
  • Jeremy Scatena - Eduardo Agustin Torre /Yann Auradou - Florian Valsot: 7/6 - 6/4
  • Christophe Henry - Alejandro Ramillete /Loic Le Panse - Simon Boisse: 6/3 - 6/4
  • Maxime Moreau - Victor Saenz de Navarrete /Norman Sanchez - Benjamin Joulot: 6/2 - 6/3
  • Andres Alberto Britos - Jérôme Inzerillo /Johan Bergeron - Benjamin Tison: 6/4 - 3/6 - 6/4

Tulokset naisille (1/8 finaalit)

  • Laura Buteau - Charlyne Tonda / Betty Dautriat - Anne de Kermadec: 6. - 1
  • Melissa Martin - Fiona Ligi /Gracia Radovanovic - Adeline Nadal: 6/0 - 6/2
  • Wendy Barsotti - Lucile Pothier /Margaux Randjbar - Line Meites: 6/2 - 6/1
  • Océane Kik - Nada Majdoubi /Mélanie Ros - Marie Lefèvre: 6/2 - 3/6 - 6/4

 

Miesten neljännesvälierien seuraamiseksi se on aina samassa paikassa, eli alla:

 

Innostuin jalkapallosta, löysin padel vuonna 2019. Siitä lähtien se on ollut hullua rakkautta tähän urheiluun niin, että olen jättänyt suosikkiurheilulajini.

Tunnisteet