AVEYRON TENNIS-KOMITEA, TARN TENNIS-KOMITEA, BRITTANY TENNIS LIGA, PYRENEES ORIENTALES TENNIS-KOMITEA, PROVENCE-ALPES-COTE D'AZUR LEAGUE, HAUTE VIENNE TENNIS KOMITEA, PENRYPADEL CLUB AGEN, DORDOGNE TENNIS-KOMITEA, LIGUE GRAND EST TENNIS, GIRONDE TENNIS-KOMITEA, CHARENTE MARITIME TENNIS-KOMITEA, LANDES TENNIS-KOMITEA, AUDE TENNIS-KOMITEA, AUVERGNE TENNES-TENNIT, KOMPANIITIT, TENNIKOJEN, TENNI-KOMPANIITIT, TENNIT TENNIS COMITE GERS TENNIS, BOURGOGNE FRANCHE COMTE TENNIS LIGUE, GARD TENNIS KOMITEA, SAONE ET LOIRE TENNIS KOMITEA, SPOON CENTER, BOURBON OLYMPIQUE TENNIS-CLUB, TC DE BANDOL,PADEL BOCAGE,PADEL ASENTE, AGNETZ-ASSOSIAATION SPORTIVE, TC TOULONNAIS, TYÖ JA PADEL HOPPS AS MILELLI, ESPRIT PADEL KLUBI, TENNISIN URHEILU CLUB DE CASSIS,PADEL TOUCH ARCACHON BASIN, HOSSEGOR ODYSSEY TC, SUURI PADEL, BIARRITZ OLYMPIQUE, LAGORD TENNIS SQUASH, TESTE TC, ATLANTIN STADIUMMULTIPORTERIT, SAINTES TC, TC SAINT CYRIEN,PADEL SPOT, SALJON TC, 4PADEL ETELÄ-METZ, VIISI PADEL ANNEMASSE, SPORT HORIZON, SETE PADEL,TENNIS PADEL CAP D'AGDE, TC DE LA VIERE, TENNISKlubi DE PIGNAN, TENNIS PADEL CLUB PALAVAS, BEZIERS PADEL KLUBI, HAUTS DE NIMES PADEL KLUBI, URHEILUMALLI, 4PADEL,PADEL TOLOSA, EVREUX ALM, PUNAINEN TÄHTI PADEL TENNISKLubi, SARLAT TC, PINSAN SILMÄT TC, TENNIS PADEL CARNAC BEAUMER, VAUZELLES ASA, NEVERS ASPTT, RACKET PARK BPST, BRIGNAIS-CHAPONOST (TENNIS CLUB DE), KOKONAISUUS PADEL CLUB, TC BARBOSSI, TCM VENCOIS, LA CIOTAT TENNIS CLUB, ANGERS TENNIS CLUB, TC PADEL REICHSTETT, TC LORGUAIS, SÄHKÖ STRASBOURG AS, TENNIS CLUB LE BRIOLET, HÄNEN TENNISKLubi, TCM MOUANS SARTOUX, 4PADEL MULHOUSE, TC CASTELBRIANTAIS, SAINT ASTIER TC, MARIGNIER TENNIS CLUB, TC SAINT-VICTORET, STADE MONTOIS, ALUE PADEL Klubi, kammio TC, TC FRONTIGNAN, TC PORT BARCARES, KAZA A PADEL KLUBI, HUB PADEL, VENDOME UNIONIN SPORTIIVINEN TENNIS, HERMITAGE ACADEMIE TENNIS, USPGSECTION TENNIS, SAINT JORIOZ TC, SAINT PRIEST (TENNIS CLUB DE), TC MONPLAISIR THEZAN, OLYMPIQUE GRANDE-SYNTHE, LUY DU BEARN TC, PAU PADEL, PROVINS TC, LIGUE ILE DE FRANCE TENNIS, MOULINS LES METZ TC, AS TENNIS PADEL LUCOIS, KAIKKI IN PADEL ASSOSIAATIO, ASPTT GRAND LYON TENNIS, POITIERS STADE, TEICH DELTA TC, ASPTT MONTPELLIER, MELGORIENNE RACQUET, IPC SPORT, ACACIA TC, KUNINGASKUNTA 5EME (TENNISKLUBI), TENNIS SQUASGNETTGUBETGETTUBETGETGETTUBETGETGETGEN , TC BEAUSOLEIL, TCP-ASSOSIAATIO PADEL,PADEL CLUB DE L'ALBIGEOIS, TENNIS SQUASH BADMINTON VALENCIENNES, MB PADEL, PADEL BOIS D ARCY CLUB, ROUEN PADEL SPORTS ASS ARENA, 4PADEL BORDEAUX, GUETHARY TC, URBAN SOCCER LILLE LEZENNES, PELISARJA PADEL,4PADEL LIMOGES, SEYNOD ETOILE SPORTIVE TC, MONTANAY (TENNIS CLUB DE), COULOUNIEIX CHAMIERS, BORDEAUX TC, TC VIGNAL, AS PADEL AFICIONADOS, DARDILLY CHAMPAGNE (TENNISKLubi), EFM DUNKERQUE,PADEL DES ANCISES, BIEVILLE TC LA POMMERAIE, ANNECY TENNIS, PLANETE RAQUETTES SAS, PERIGUEUX CA, VOITA VOITTAA PADEL, VERNON TC, LA BAULE TC, TOULOUSE PADEL KLUBI,PADEL JA JALKASTRASBOURG, URHEILUKLubi NANTES, TC-KUNTA DENAIN, BOURG DE PEAGE TC, LOU TENNIS PARC, 4PADEL Rouen, LE FIVE VALENCIENNES, BISCARROSSE OLYMPIQUE TC, CARNAC TENNIS CLUB DE BEAUMER, SAS PADEL RIVIERA,PADEL-TENNIS-KOKOUS 4 PADEL, KAIKKI - B14, TC SALEILLENC, CLUB DE PADEL DE L'ADOUR, USA: N PECQ-OSA-TENNIS, TC DU MAS, TC GRAND STADE ST CYPRIEN, SARL LV SPORTS, RODEZ TENNIS PADEL, 5 mailaa, TC BAILLARGUES, TENNIS CLUB AMIENS METROPOLE,PADEL MARSEILLE, ADN SPORTS, PAPE (TENNIS CLUB DE LA), NORGES LES BOIS TC, TC ESSARTAIS, VIHAT PADEL, CLUB DES CEDRES, TENNIS CLUB DE GEMENOS, BRUYERES (LES) TC, 4PADEL STRASBOURG, EL PADEL KLUBI, ASCAP TENNIS MONTBELIARD, COSD-TCB, TC DE MONTREDON CORBIERES, AS LES PYRAMIDES, YHTEINEN CHARENTE TENNIS, TC DE STRASBOURG, MEZZAVIA TENNIS CLUB, SAS SEVAN, RENNES GARDEN TENNIS TENNIS - CLUB PADEL SHOT, TC BAILLY NOISY LE ROI, GANNAT (TENNISKLubi), RUGBY PARK 64, TREMBLADE TC (LA), TC BITERROIS, TC DES LOGES ST GERMAIN, AS CHAPELLE ST AUBIN, USC MOULIN A VENT, AS TENNIS LA CIOTAT / CEYRES, SAINT CHAMOND (TEN SQUASH CLUB), TENNIS ACADEMY DE LUMINY, TENNIS PADEL CLUB PEYNIER, LIGUE PAYS DE LA LOIRE TENNIS, PROVENCE PADEL, Puutarha TC ST JEAN DE MONTS, TC GRUISSAN, TENNIS CLUB DE L'ILE DE SAINT MARTIN, RNC SOCC ORANGE, SQUASH CLUB PARC DUCUP, TENNIS CLUB TARASCON, VALLIERES TENNIS CLUB,Padel Club de Solesmes, PIAN MEDOC AS, AUC TENNIS - PADEL, CASTELPONTIN (TENNISKLubi), CLERMONT UC, HERAULT TENNISKOMITEA, FFT COMPANY TENNISKLUBI, AS MANTAISE, 4PADEL SAINT LOUIS, USAP TENNIS, CUSSET (TENNIS CLUB), ASPTT CARCASSONNE, TC ARGELES SUR MER, JUSSACOIS (TENNIS CLUB), TENNIS CLUB ST GEORGES LES BAINS,KAZ A PADEL CLUB, CANET 66 TENNIS, TC ROQUETTAN, LE CENTRAL CLUB, GISORS TC, INSIDE CLUB, TALENCE USTCT, VAUX SUR MER TC,PADEL SHOT ST ETIENNE, ARCACHON TC, LIGUE NOUVELLE CALEDONIE TENNIS, CENTRAL SPORT CLUB, TC SEDAN, VIENNE TC, 4 PADEL MARVILLE, GEISPOLSHEIM-GARE, GDR TENNIS PADEL GUIPAVAS, STADE TOULOUSAIN TENNIS CLUB, LE S'MATCH, FAREBERSVILLER TC, FOUESNANT TENNIS CLUB, ASPTT CARPENTRAS, CHANTILLY CLUB, ES BONCHAMP, TC DIONYSIEN STE CLOTILDE, BOURG LES VALGEPADEL TEHDAS,PADEL TOLOSA MONTAUBAN ACADEMIE, OLYMPIC SEMEAC TENNIS, TENNIS PADEL CLUB BARCARES, LA BUISSE TC, ALL TENNIS COUNTRY CLUB DE GRASSE, TC ACACIAS, BAJH SAS SPOON CENTER THISE, ALL IN PADEL DECINES, TENNIS SQUASH LES PEUPLIERS, LYON (TENNIS CLUB OF), LOIR AND CHER TENNIS COMITTEE, LE PUY (TENNIS CLUB), LUZIEN TC, LIGUE CENTER VAL DE LOIRE DE TENNIS, TENNIS PADEL CONCARNEAU, CORSE TENNIS LIIGA, 4PADEL ORLEANS, FOREST HILL (TC MEUDON), SAINT FLORENTIN ES, CITY SPORT, TENNIS LES TEMPLIERS LAGNY, ANDREZIEUX BOUTHEON (TC),PADEL CLUB CARCASSONNE, 4PADEL TOULOUSE COLOMIERS, LOIRE TENNIS COMMITTEE, METZ ASPTT, SAINT PRYVE TENNIS CLUB, TENNIS JA PADEL CLUB BARBOSSI, TC DES CLAYES

Haluatko tilata tämän tutkimuksen uutiskirjeen?

Saat sähköpostin jokaisesta uudesta tätä hakua vastaavasta turnauksesta

Onnistunut rekisteröinti

Saat sähköpostin jokaisesta uudesta turnauksesta, joka vastaa viimeistä hakua

Onnistunut tilauksen peruutus

Turnaushälytysten tilaus on onnistuneesti peruutettu

Turnauksen toipuminen

27 marraskuu
  • Puhelin: 0254512310
    Osoite: 14 ja 16 rue Albert Camus - 41000 BLOIS
    Tuomari: Geoffrey CHABROL
27 - 28 marraskuu
  • Puhelin: 0559304178
    Osoite:Plaine des Sports, 454 Bd du Cami Salié - 64000 PAU
    Tuomari: Nicolas WINOGRAD
27 - 28 marraskuu
  • Puhelin: 0130546468
    Osoite: Rue Jacques Duclos - 78340 LES CLAYES SOUS BOIS
    Tuomari: Pascal SOLEILLANT

  • Ilmoittautumiset sähköpostitse

    Henkilökunta rajoitettu 24 joukkueeseen (miehet, sekalaiset ja naiset)

27 marraskuu
  • Puhelin: 0645907087
    Osoite:, Plaine des Sports - 33470 LE TEICH
    Tuomari: Christian CLEMENT
27 - 28 marraskuu
  • Puhelin: 0629151586
    Osoite: avenue leo lagrange - 13600 LA CIOTAT
    Tuomari: Alexander TORTOSA
27 marraskuu
  • Puhelin: 0661743288
    Osoite:Domaine de la Vière, Route de Montblanc - 34630 ST THIBERY
    Tuomari: Olivier DOMENECH
27 - 28 marraskuu
  • Puhelin: 0322445304
    Osoite: Chemin de Vauvoix - 80080 AMIENS
    Tuomari: Emmanuel DAVERDIN
27 - 28 marraskuu
  • Puhelin: 0761515936
    Osoite: rue du Bois la Dame - 25200 MONTBELIARD
    Tuomari: Bertrand MANGIAVELLANO
27 - 28 marraskuu
  • Puhelin: 0601287661
    Osoite: 247 Rue Abbé Edmé Mariotte - 33260 LA TESTE DE BUCH
    Tuomari: Stephane DUGAST
27 - 28 marraskuu
  • Puhelin: 0388301760
    Osoite: 8, RUE EMILE MATHIS - 67201 ECKBOLSHEIM
    Tuomari: Vincent DOLE

  • P250 Miehet lauantaina 27. marraskuuta 

    P250 Mixed sunnuntaina 28. marraskuuta

27 - 28 marraskuu
  • Puhelin: 0232212332
    Osoite:tennisklubi de vernon, kunnallinen stadion - 27200 VERNON
    Tuomari: Julien FALAGUE
27 - 28 marraskuu
  • Puhelin: 0559332212
    Osoite:Stade Municipal, 10 Rue Aristide Finco - 64121 SERRES CASTET
    Tuomari: Stephan BURLAS

  • Ilmoittautuneiden joukkueiden lukumäärästä riippuen esikarsintavaihe voi tapahtua perjantaina 26. klo 17 alkaen.

    Ateriapalvelu paikan päällä lounaalla

27 - 28 marraskuu
  • Puhelin: 0467295214
    Osoite: 182 rue henri barbusse - 34130 MAUGUIO
    Tuomari: Axel SABALETE
27 marraskuu
  • Puhelin: 0563790124
    Osoite: Rue Aime Cathala - 81990 PUYGOUZON
    Tuomari: Thibault ALMA
28 marraskuu
  • Puhelin: 0322445304
    Osoite: Chemin de Vauvoix - 80080 AMIENS
    Tuomari: Emmanuel DAVERDIN
28 marraskuu
  • Puhelin: 0615501118
    Osoite:Silvio Serradimigni -stadion, Rue Joseph Van Lancker - 60600 AGNETZ
    Tuomari: Damien LIITY

  • Katetut kentät, mutta ei sisätiloissa!

28 marraskuu
  • Puhelin: 0355746666
    Osoite: Route de Jouy ZAC La Rotonde - 57160 MOULINS LES METZ
    Tuomari: Frederic CASCI

  • Turnaus on rajoitettu 24 joukkueeseen, klo 10-22. 

    Terveyspassi pakollinen. 

28 marraskuu
  • Puhelin: 0685756584
    Osoite: 1371 Avenue du Général Leclerc - 47000 AGEN
    Tuomari: Florian GIEURE
28 marraskuu
  • Puhelin: 062327831
    Osoite: 126 Chemin des Confin - 84470 CHATEAUNEUF DE GADAGNE
    Tuomari: Patrice BECHE

  • OTOSMUOTO MÄÄRITETTÄVÄ JOUKKOMÄÄRÄN MUKAAN

    BUVETTI JA Ateriapalvelut paikan päällä

28 marraskuu
  • Puhelin: 0783129151
    Osoite:Marne loop -asunto, rue degas - 77910 GERMIGNY L EVEQUE
    Tuomari: Rodolphe CASCALES
28 marraskuu
  • Puhelin: 0651738424
    Osoite:Route de Vars, 144 - 16160 GOND PONTOUVRE
    Tuomari: Baptiste BOURGOIN
28 marraskuu
  • Puhelin: 0324276693
    Osoite:(lähellä uima-allasta), Rue Rogissart - 08200 SEDAN
    Tuomari: Julien NEGRIER
28 marraskuu
  • Puhelin: 0563790124
    Osoite: Rue Aime Cathala - 81990 PUYGOUZON
    Tuomari: Thibault ALMA
28 marraskuu
  • Puhelin: 0764027991
    Osoite: 3 bis rue de Paris - 94370 SUCY EN BRIE
    Tuomari: Loïc REVOL
28 marraskuu
  • Puhelin: 0764027991
    Osoite: 3 bis rue de Paris - 94370 SUCY EN BRIE
    Tuomari: Loïc REVOL
X