PADEL CLUB CARCASSONNE, RACKET PARK BPST, ALUE PADEL CLUB, ALL IN PADEL DECINES, ASPTT CARPENTRAS, TC BEAUSOLEIL, SAS PADEL RIVIERA, 4 PADEL,LV SPORTS SARL,TENNIS PADEL KLUBIN BAARIT, SPORT HORISONTI, HENGKI PADEL KLUBI,PADEL ALBIGEOIS CLUB, LA CIOTAT TENNIS CLUB, AS TENNIS LA CIOTAT/CEYRESTE, IPC SPORT, TENNIS CLUB LA PLAINE - LE LAMENTIN, 4PADEL Rouen, 4PADEL TOULOUSE COLOMIERS,PADEL TOLOSA, TC DU MAS, AGNETZ SPORTS SOCIATION, FIVE VALENCIENNES, EFM DUNKERQUE, URBAN SOCCER LILLE LEZENNES, TENNIS SQUASH BADMINTON DUNKERQUE, TENNIS SQUASH BADMINTON VALENCIENNES,PADEL BOCAGE, OLYMPIQUE GRANDE-SYNTHE, PLANETE RAQUETTES SAS, TOULOUSE PADEL CLUB,TC TOULONNAIS,SAINT PRYVE TENNIS CLUB,GERMIGNY AGT,FOREST HILL (TC MEUDON),4PADEL ORLEANS, KUNTA TC DENAIN, TC SALEILLENC, CAEN PADEL SHOT, TENNIS-PADEL LORGUES, ALL IN TENNIS COUNTRY CLUB OF GRASSE,PADEL SHOT ST ETIENNE,ROUEN PADEL ARENA ASS SPORTIVE, BRIGNAIS-CHAPONOST (TENNIS CLUB OF), TCM VENCOIS,PADEL ANCISES, VIISI PADEL ANNEMASSE, CHAMBERY TC, CASTELPONTIN (TENNISKERRO), REUNION PADEL KLUBIA, CHANTILLY-KLUBIA, 4 PADEL MARVILLE, LA BUISSE TC,PADEL TOLOSA MONTAUBAN ACADEMY, TENNIS CLUB LE BRIOLET,PADEL CLUB DU MAS, TC DE LA VIERE, TENNIS PADEL CLUB PALAVAS, SETE PADEL,TC MONPLAISIR THEZAN,BEZIERS PADEL klubi, TENNIS PADEL CAP D'AGDE, URHEILUN TEMPPELI, TC BAILLARGUES, TC DES CLAYES, AS PADEL AFICIONADOS, MARTINIQUE TENNISLIIGA, THE S'MATCH, TC SAINT-VICTORET, SAINT JORIOZ TC, SAS EVER GO, 4PADEL MULHOUSE, 4PADEL STRASBOURG, 4PADEL SAINT LOUIS, UNIEUX (TENNISklubi), DNA SPORTS, 4PADEL METZ SOUTH,PADEL JA JALKAPALLO STRASBOURG, ALL IN PADEL ASOCIATION, ASPTT GRAND LYON TENNIS, ENDEMIK CLUB,KAZ A PADEL CLUB, STADE TOULOUSAIN TENNIS CLUB, ROUSSILLON SPORTS COMPLEX, AS MILELLI, DORDOGNE TENNIS COMMITTEE, BIEVILLE TC LA POMMERAIE, VERNON TC, INGRE TENNIS CLUB, TCM MOUANS SARTOUX, TENNIS PADEL BARBOSSIklubi, KAIKKI TENNISSÄ PADEL COUNTRY CLUB OF GRASSE, TYÖ JA PADEL HOPPS, TENNIS &PADEL BOURG LES VALENCES, WIN WIN PADEL,PROVINS TC,GISORS TC,LE SPORTING CLUB NANTES,TC CASTELBRIANTAIS,CLUB DES CEDRES,ES BONCHAMP,CITY SPORT,TENNIS PADEL CARNAC BEAUMER, RENNES GARDEN TENNIS CLUB, BREIZH PADEL AS, TC EZE, PROVENCE PADEL, LUMINY TENNIS ACADEMY, TC ROQUETTAN, CENTRE VAL DE LOIRE TENNISLEAGUE, MONKEY PADEL,ASPTT MONTPELLIER,NORGES LES BOIS TC,SPOON CENTER THISE,SPOON CENTRE NEVERS (Challuy),VAUZELLES ASA,SAINT FLORENTIN ES,TENNIS CLUB DE PIGNAN,MIRABEL PIEGON TENNIS CLUB,TCP ASSOCIATION PADEL,VALRAS TENNIS,UUSI KALEDONIA TENNISLIIGA,LE PUY (TENNISKERRO),FOOT TIME ECHIROLLES,SAS SEVAN,ANDREZIEUX BOUTHEON (TC),MONTBRISON (TENNISKERRO),COMITE LANDES TENNIS,GEMENOS TENNIS CLUB,KESKUSTENNISKLUBI,KESKUS PADEL TENNISKERRO, SUURI PADEL,PADEL TEHDAS,PADEL SPOT,ATLANTIC STADIUM MULTISPORTS,MB PADEL,PADEL TOUCH BASSIN D'ARCACHON, BORDEAUX TC, BRUYERES (LES) TC, 4PADEL LIMOGES, 4PADEL BORDEAUX, TEICH DELTA TC, TESTE TC, SAINT ASTIER TC, ARCACHON TC, RUGBY PARK 64, Stadion 16, CLUB DE PADEL ADOUR, COUNTRY CLUB PADEL,SAINT CHAMOND (TEN SQUASH CLUB),INSIDE CLUB,AGASC TC MONTALEIGNE,AMSLF TC GALLIENI,TC FEDERATION,PADEL CLUB AGEN, TENNIS PADEL CONCARNEAU, SAINTES TC, ANNECY TENNIS, TC DE BANDOL, LE FIVE LENS LIEVIN, TC DOUAI, HEM TC, LAGORD TENNIS SQUASH, EVREUX ALM, ATP FLEURY ST PIERRE LA MER, PIAN MEDOC AS, GUETHARY ORRPIZLYT, BM BANDOLPADEL,MINUN PADEL,HOSSEGOR ODYSSEY TC,DARDILLY CHAMPAGNE (TENNIS CLUB),VAUX SUR MER TC,BERGERAC TC,JARVILLE TSB,LE HAVRE TC MUNICIPAL,HAGONDANGE ES,LA BAULE TC,DIJON TC,RNC SOCC SOCC APPELSIN CLUB, TENNISFDE ,MARIGNIER TENNIS CLUB,AS LES PYRAMIDES,LEAGUE PAYS DE LA LOIRE TENNIS,ANGERS TENNIS CLUB,JUSSACOIS (TENNIS CLUB),COMITE DROME TENNIS,COULOUNIEIX CHAMIERS,PAU MEUTETTA,GARDEN TC POLECLDEHAIEN, JEAN DE LA LOIRE NAMES PADEL CLUB,VIENNE TC,CHATEL-GUYON (TENNISKERRO),FOUESNANT TENNIS CLUB,THONON LES BAINS TC,TC GRUISSAN,GDR TENNIS PADEL GUIPAVAS, LOT AND GARONNE TENNISTOIMIKUNTA, AS CHAPELLE ST AUBIN, TC BITERROIS, LUZIEN TC, TENNIS ASSOCIATION MONTAUBAN ATM, SAUJON TC, USC MOULIN A VENT, ORANGE RAQUETTES CLUB, BEZIERS INDOOR PADEL,TC BAILLY NOISY LE ROI,TC LEZIGNAN CORBIERES,GUJAN MESTRAS TC,BISCARROSSE OLYMPIQUE TC,TC SEDAN,MONTEREAU CS,MONTBONNOT TC,SARLAT TC,LESIGNY USC,LIGUE OCCITANIE TENNIS,MOOTTENSVERNAS TENNIS, LUY BISCARROSSE OLYMPIQUE TC ,MUNICIPAL 5EME (TENNIS CLUB),MEZZAVIA TENNIS CLUB,CORSE TENNIS LIGUE,TC DES LOGES ST GERMAIN,COMITE PYRENEES ATLANTIQUES TENNIS,ROCHEFORT SA,TC ESSARTAIS,MONTANAY (TENNIS CLUB DE),CALUXLEBLABLABLA DEIGTRUESTREMLABLABLA, TC,TC ACACIAS,GIEN TENNIS CLUB,VENDOME UNION SPORTIVE TENNIS,AS MANTAISE,AS C5 SPORTS,COMITE SOMME TENNIS,TALENCE USTCT,ASCAP TENNIS MONTBELIARD,AS TENNIS PADEL LUCOIS, TENNISKERHO TARASCON, GANNAT (TENNISKERRO), ASPTT CARCASSONNE, TENNIS PADEL MAUGUIO, MONTOIS STADIUM, US PECQ TENNIS SECTION, TC PADEL REICHSTETT,TC DIONYSIEN STE CLOTILDE,ROANNE TENNIS CLUB,SAINT PRIEST (TENNIS CLUB OF),LYON (TENNIS CLUB OF),COMITE HERAULT TENNIS,TC RAMATUELLOIS - osio,BOURG DE PEAGE TC,AVT ASSOCIATION VENELLONTENNISENTCLUB ),TC GRAND STADE ST CYPRIEN, PINSAN EYSINES TC, SQUASH CLUB PARC DUCUP, TC ARGELES SUR MER, KAIKKILLA - B14, EREMITAASI AKADEMY TENNIS, TC SAINT CYRIEN, AS GEISPOLSHEIM-GARE, COMITECLUB, CHAISINE TENNISTENISTENNIS TC FRONTIGNAN, vammaisten urheilu ANTIBES MEDITERRANEE, RC SPORT CENTER - ARENA, LIMOGES BAS FARGEAS TENNIS, BRITTANY TENNIS LIIGA, RODEZ TENNIS PADEL,FEURS (TENNIS CLUB DE),LIGUE PROVENCE-ALPES-COTE D'AZUR,NICE LAWN TENNIS CLUB,BOURBON OLYMPIQUE TENNIS-CLUB,ACACIA TC,COMITE TARN ET GARONNE TENNIS,TENNIS SQUASH LES PEUPLIERS,COMMETZIDEN APT. LOIR ET CHER TENNIS, COMITE GERS TENNIS, TC ST MARTIN SUR LE PRE, RACING TENNIS CLUB DE ROUBAIX, TC DE STRASBOURG, TC CARROS, CUSSET (TENNIS CLUB), COMITE HAUTES PYRENEES TENNIS, TENNIS PADEL NAUCELLOIS, AUDE TENNISKOMITEE,PADEL MARSEILLE, ELECTRICITE STRASBOURG AS, TENNIS CLUB DE L'ILE DE SAINT MARTIN, VILLENEUVE/LOT TC, LOU TENNIS PARC, JS COULAINES, TC BISCHWILLER, BAZSPORTS, TENNIS PADEL PEYNIER-KLUBI

Turnauksen toipuminen

Magasinez pour Le toujours vrai bouquet livré Majesté Hospice
Magasinez pour Le toujours vrai bouquet livré Majesté Hospice
07 Heinäkuu
  • Puhelin:
    Osoite: 5 avenue Henri Galinier - 34500 BEZIERS
    Tuomari: Philippe Bordes
07 Heinäkuu
  • Puhelin: 0467010360
    Osoite:Kansainvälinen tenniskeskus, 3 avenue de la Vigne - 34300 LE CAP D AGDE
    Tuomari: Yannick MARTINEZ
07 Heinäkuu
  • Puhelin: 0361448121
    Osoite: 1 avenue Jean Monnet - 59640 Dunkirk
    Tuomari: Jonathan Uzan
07 - 08 Heinäkuu
  • Puhelin: 0493077784
    Osoite:Chemin du Vallon des Vaux, - 06800 CAGNES SUR MER
    Tuomari: Benjamin TULLOU

  • Ilmoittautuminen WhatsAppin kautta 06 13 24 25 97

    Ottelut molempina iltoina klo 18-24

08 Heinäkuu
  • Puhelin: 0601287661
    Osoite: 247 Rue Abbé Edmé Mariotte - 33260 LA TESTE DE BUCH
    Tuomari: Stephane DUGAST
08 Heinäkuu
  • Puhelin: 0559025002
    Osoite: 79 bulevardi de la paix - 64000 PAU
    Tuomari: Frederic Richeme

  • Ilmoittautuminen google-lomakkeella katso erotuomari

08 Heinäkuu
  • Puhelin: 0788302495
    Osoite: 7 alley of Agrostis - 33640 AYGUEMORTE LES GRAVES
    Tuomari: David FAUP-MANDRAT

  • P250 MIEHET MY PADEL
    VAIN ILTA
    4 VÄHIMMÄISOSUMA TAKUUTTA
    MAXIMUS 10 JOUKKOA
    PALVELU PAIKALLA

08 Heinäkuu
  • Puhelin: 0565720598
    Osoite: avenue de l'Etang - 12800 NAUCELLE
    Tuomari: Olivier DOUZIECH

  • P100 Men perjantaina 08. klo 18 alkaen.

    8 joukkuetta (paria) ilmoittautui. 

    Palkinto: 100 € luontoissuorituksina (2 ensimmäistä joukkuetta palkitaan)
    Pallot: Bullpadel

    Ilmoittautumisaika: 01
    Puhelin ilmoittautumiseen: 0662648562 tai 0663587818 
     

08 Heinäkuu
  • Puhelin: 0561160606
    Osoite: 19 avenue Georges Guynemer - 31770 COLOMIERS
    Tuomari: Francois Xavier CONINCK

  • Perjantai-iltaturnaus klo 18 alkaen.

    P100 Miehet: 16 joukkuetta 

    Ilmoittautuminen 20€/pelaaja ja 4 ottelua/joukkue illan aikana

    Otteluita voi pelata ulkokentillä

08 Heinäkuu
  • Puhelin: 0764027991
    Osoite: 3 bis rue de Paris - 94370 SUCY EN BRIE
    Tuomari: Fabien VEBER
08 Heinäkuu
  • Puhelin: 0977385482
    Osoite:Plaine des Jeux, Avenue de l'Abbé Brocardi - 34250 PALAVAS LES FLOTS
    Tuomari: Francois LORENZO

  • Ilmoittautumisten avaaminen 1 kk ennen turnauksen päivämäärää MY CENTER PALAVAS -sovelluksessa

08 - 10 Heinäkuu
  • Puhelin: 0494732450
    Osoite: Boulevard Réal Calamar - 83510 LORGUES
    Tuomari: Olivier RAMON
08 - 10 Heinäkuu
  • Puhelin: 0254771930
    Osoite:USV. Tennis Padel, 19, rue Geoffroy Martel - 41100 VENDOME
    Tuomari: Jean-Louis BRICOUT

  • Ateriamahdollisuus paikan päällä

    Jos haluat lisätietoja, ota yhteyttä Adeline Prévostiin numeroon 06 74 59 36 21.

08 Heinäkuu
  • Puhelin: 0231443154
    Osoite: 4 chemin de beauregard - 14112 BIEVILLE BEUVILLE
    Tuomari: Damien John
08 - 10 Heinäkuu
  • Puhelin: 0479332282
    Osoite:193 allée du Colombier, Buisson Rond -huvipuisto - 73000 CHAMBERY
    Tuomari: Olivier HUGARD

  • Ilmoittautuminen Olivier Hugardin kanssa numerossa 0675142319

    P250 naiset sunnuntaina

    P250-miehillä 8 heikoimmin sijoittunutta joukkuetta palaavat perjantai-iltana karsintaan, porrastettuun osallistumisturnaukseen.

    1. ja 16/1 finaalit lauantaina

    1/2 ja viimeinen sunnuntaina

    välipaloja paikan päällä

08 - 10 Heinäkuu
  • Puhelin: 0477290087
    Osoite: Boulevard de la Grande Terre - 42400 SAINT CHAMOND
    Tuomari: Hinnat AMIRI

  • Ilmoittautuneiden joukkueiden lukumäärästä riippuen mahdollisuus suunnitella karsintavaiheita (kanat) perjantai-illasta tai lauantaiaamusta alkaen.

    Finaaliarvonta (TMC) sunnuntaina (puoliformaatti B: 2 erää 6 otteluun, 3. erä = SJD 10 pisteessä) ja finaali (Formaatti A: 3 erää 6 otteluun).

    Ryhmämuoto ja luokitusottelut: 2 erää 4 peliä, ratkaiseva peli 4-4 ja SJD 10 pisteessä 3. erästä.

    Luokittelut mahdollisia lauantaina tai sunnuntaina.

    Jokaiselle parille taataan vähintään 3 ottelua.

    Tasapainoinen ateria mahdollinen paikan päällä pitopalvelun kanssa (12 €)

08 - 09 Heinäkuu
  • Puhelin: 0240031891
    Osoite:tie, valkoinen kaupunki - 44120 VERTOU
    Tuomari: Dorine Rabas
08 Heinäkuu
  • Puhelin: 0695616771
    Osoite: 2331 Vieux Chemin de Lambesc - 13330 Pelissanne
    Tuomari:
08 - 10 Heinäkuu
  • Puhelin: 0648874773
    Osoite: Route de Belfort - 25220 TÄMÄ
    Tuomari: Samuel PELOILLE
08 Heinäkuu
  • Puhelin: 0951405607
    Osoite:16 ZA du gros oak, route de dieppe - 76230 ISNEAUVILLE
    Tuomari: Laurent FABRESSE

  • Mahdollisuus syödä paikan päällä ravintolassa A la vole!

    Tervetuloa!

08 Heinäkuu
  • Puhelin: 0671235446
    Osoite: 620 CHEMIN DES HAUTS DE NIMES - 30900 NIMESÄ
    Tuomari: Julien DATCHARRY

  • P250 iltaisin klo 18-22.

    Rekisteröidy verkossa winwin-padel.com

08 Heinäkuu
  • Puhelin: 0546871855
    Osoite:Monikulmiokompleksi, avenue de Torrelavega - 17300 ROCHEFORT
    Tuomari: Jim GOURMAUD
08 Heinäkuu
  • Puhelin: 0561160606
    Osoite: 19 avenue Georges Guynemer - 31770 COLOMIERS
    Tuomari: Francois Xavier CONINCK

  • Perjantai-iltaturnaus klo 18 alkaen.

    P250 Miehet: 16 joukkuetta 

    P250 Seka: 12 joukkuetta (Peruutettu sateen sattuessa)

    Ilmoittautuminen 20€/pelaaja ja 3-4 ottelua/joukkue illan aikana

    Otteluita voi pelata ulkokentillä

08 Heinäkuu
  • Puhelin:
    Osoite:Freedom Space, Route de Perpignan - 11100 NARBONNE
    Tuomari: Kangas REBY

  • turnaus ja buffet sisältyvät hintaan

08 Heinäkuu
  • Puhelin: 0624568938
    Osoite:Aquatechnic Park, 9 rue de Dublin - 34200 SETE
    Tuomari: Guillaume LARY
X